| Robi911 a întrebat:

Am oo problema cu BS.Player am Versiunea 2.57.Nu imi merge nici un film doar muzica fara videoclip.Cand bag un videoclip merge foarte foarte greu PC.Il las asa si nu imi da nici oo erroare.Stie cineva cum sa Rezolv? FUNDA! P. S Am incercat si alte versiuni si alte playere si nu merge Am reinstalat windowsu-l si tot la fel crying

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Iti trebuie codec-uri. Descarca si instaleaza Allin1 Codecs si trebuie sa functioneze. Succes!

| Robi911 explică:

Alex nu merge :(( imi da erroarea asta :( http://imageshack.us/photo/my-images/855/unleddmu.png/ la ori ce film :( am si reinstalat windowsul dar nici oo sansa :(

| Robi911 explică:

Gata am Rezolvat problema big grin ori cum mersi pentru ajutor.Problema era de la Driverul de la Placa video.Am avut driverul de pe CD-urile care mi l-eau dat cand am cumparat PC...Am descarcat altul de pe site-ul de la nVidia si acum merge big grin