| ElecktroFloweR a întrebat:

Am participat la "Olimpicii Cunoasterii" la limba engleza si o s aparticip si la limba romana, daca iau peste 80 de puncte pot castiga o camera digitala sau ce? Am intrat pe pagina lor dar nu scria la cate puncte putem obtine premii, stiti ceva?

1 răspuns:
| tceapraga a răspuns:

Pfff si eu participasem anul trecut iesisem locul 7 sau cv de genu, dar oricum, cica ar continua etapele, mergi in etapa urmatoare. vezi si tu, intreaba organizatorii! Funda?