| NDNDNDS a întrebat:

Am pe calculator windows XP SP2 descarcat de pe internet si i l-am dat unui prieten sa mi-l puna pe cp si mi-a mers. Bun Acuma vreau sa imi poata spune cineva cum pot sa fac un cd botabil cu windows stiu cum sa-l fac dar nu stiu ce program sa folosesc ca mie nero nu imi merge. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| condru a răspuns:

Http://wintoflash.com/home/en/
aici ai programu si iti spune tot ce trebuie sa faci...

5 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Poti folosi orice program de ardere a cd-urilor. Descarci de pe net windows-ul in format. iso sau. nrg si deschizi acel fisier direct cu programul de inscriptionare pe cd.

| WizKhalifaa a răspuns:

Cu orice program, de preferat nero (7, 8, 9 ).
Uite aici un tutorial simplu, scurt si f bun http://www.youtube.com/watch?v=qhm3sE64SJ8&feature=related

| ginoeugen23 a răspuns:

Astro burn lite ai acolo o optine burn image///// iti trebuie windows in format. iso

| ginoeugen23 a răspuns:

Astro burn lite e cel mai simplu de folosit...

| NDNDNDS explică:

Ms all dar unul imi trebuie si cu nero nu ot fiindca nu imi merge pe pc meu nero nu pot instala nero.ms all.