| Adrian2x a întrebat:

Am picat azi admiterea la medicina cu 49. Intrebarea mea este trebuie sa ma prezint la sediul facultatii sa imi ridic dosarul intruncat adeverinta si foaia matricol originale sunt in el?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Cam da, ar trebui. Sunt originale, poate vei dori sa te inscrii la alta facultate candva si n-o sa ai ce sa depui sau dupa ce sa faci copiile legalizate.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a primi actele este obligatoriu sa te prezinti personal sau sa dai o procura speciala altei persoane, in care sa fie specificat expres ca este pentru ridicarea actelor depuse.