| Lavysss11 a întrebat:

Am primit de curand un webcam, dar eu am deja unul incorporat in laptop dar care nu se vede foarte bine si as vrea sa'l incerc pe asta care l-am primit cadou poate se vede mai bine dar nu as vrea sa il dezinstalez pe cel incorporat.Se poate?

1 răspuns:
| AlexandruSirb a răspuns:

Se poate. Daca foloesti Yahoo! Messenger, apasa Ctrl+Shift+P sau de la fereastra principala > Messenger > Preferences, in fereastra aia, alege Video and Voice. Daca ai instalat driver-ul pentru camera web, de acolo poti seta ce camera sa foloseasca Yahoo! Messenger.