| EUSIATIT a întrebat:

Am rasp la o intrebare [rasp care mi a fost respins] pentru a 2 a oara desi eu am doar 1 data am rasp. dar acel rasp nu a incalcat nici una din regulamentul sitului. as dori adminul care mi a resp rasp sa mi dea si motivul.Cum pot lua leg su RALUCA pentru ca nu mi se pare corect. DRagilor voi ce ati face in locul meu? desi sunt pe site de ceva vreme. dupa ce voi reusi sa vb cu RALUCA cred ca voi renunta la acest site desi imi place. Totusi nu vreau sa fiu injosita de o persoana careia nu i place rasp meu [ma refer la adminul resp ] doresc rasp sfaturi

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Raspunsul ti-a fost raportat de catre un user. Aici din cate stiu nu exista admini/moderatori. Stai linistita, daca ti-a raportat pe nedrept raspunsul i se va lua acest drept la urmatoarele abateri de acest gen. Citeste intrebarile frecvente.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimite un mesaj din CONTACT si cere explicatii Ralucai.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O fi fost la fel de plin de prescurtari ca si "intrebarea" asta si cuiva i s-a parut neinteligibil. Sincer, am citit de 3 ori ca sa ma pot descurca prin hatzisul de prescurtari pe care le faci.

| Sin a răspuns:

Dureaza pana se aproba/sunt citite toate raspunsurile. Daca injuri in comentarii ca la usa cortului, e logic ca nu iti vor fii postate acele raspunsuri. Poate raspunsul ti-a fost raportat iar adminii au considerat ca e mai bine sa ti-l stearga.
Nu inteleg de ce te simti injosita de asa ceva.

| xD a răspuns:

Daca nu iti place, nu mai intra tongue

| elyssa20 a răspuns:

Sa stii ca si eu am patit asa cu o intrebare si m-am suparat la momentul acela. poate ti-a dat cine reporteaza la intrebari si de aceea nu iti apar.nu mai fi suparata ca nu are rost.sunt unii oameni care nu au ce face si dau raport. poti lua legatura cu raluca dand un click pe contact sus in dreapta paginii.si crede-ma ca iti raspunde foarte repede. te ajuta de indata. pupici.

| maria_1112 a răspuns:

Nu am raspuns dar vreau sa zic ceva nu e voie sa prescurtati rasp poftim cred ca nai citit regulamentul