| micurutza2005 a întrebat:

Am raspuns la o intrebare pentru DOAREU si nu imi apare postata sper ca nu va trebui sa scriu din nou tot ca e mult de ce nu apare e important pentru acea persoana raspunsul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face
Poate s-a pierdut raspunsul.
fevrier, vezi ca are mai multe raspunsuri decat tinewinking, ma refer la numar.

5 răspunsuri:
| micurutza2005 explică:

Am scris-o ieri si nici azi nu a aparut deci s-a pierdut si acum am scris din nou si e ok.

| fevrier a răspuns:

Va apărea după ce răspunsul tău va fi aprobat de Raluca. Eşti user nou, de aceea. După 20 sau 30 de răspunsuri nu va mai trebui să astepţi.

| fevrier a răspuns:

@babypink
Scuzele mele. Nu m-am mai uitat, că de obicei asta este problema happy. Scuze încă o dată.

| xjustfearless a răspuns:

Asteapta si tu putinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
După ce scrii răspunsul și dai clic pe Raspunde, așteaptă să plece în pagina principală ca ulterior să fie și postată.
Pa, pa.