| zizouzizdane a întrebat:

Am si eu 15 milioane de lei vechi, stiu ca e foarte putin dar parca n-as vrea sa-i dau pe prostii... aveti vreo idee cum as putea sa investesc sau sa fac niste smecherii sa-i dublez macar? multumes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Banca Transilvania este un cont de economii smecher. Trebuie sa ai minimum 1000 lei ca sa il poti deschide, apoi poti retrage numerar oricand si oricat - cu conditia ca suma de constituire de 1000 lei sa ramana mereu in cont. Plus ca mai primesti si dobanda in functie de cat de multi bani ai in cont.

| Eღilia62 a răspuns:

Ii pui in banca si astepti dobanda.Sau ii investesti, dar e riscantwinking