| AndreiPlm2006 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Acuma 2 ore cam așa mă luat o căcare de vreo 30 minute. Na evident putoare că dihorul in baie am decis că pe parcurs sa mai trag apa ca sa sun se împrăștie mirosul. Termin frumos mă șterg și ce să vezi. Toaleta e înfundată. Am incercat sa torn apa cu găleata, sau schema cu detergentul de vase și apă fierbinte nimic. Când torn apa se umple și ușor ușor se golește ????. O vi căzut ceva dracu că doar nu se înfundă de la hârtie că am turnat o tonă de apa

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Eu am patit ceva asemănător din cauza unui odorizant. Era din acela care se agata pe vasul de toaleta. L a scos instalatorul cu sarpele, eu nu observasem ca nu mai este.