| ღNameღ a întrebat:

Am si eu o intrebare.am raspuns la 30 de intrebari si nimeni dar NIMENI nu mi-a dat nici o funda, am pus raspunsuri detaliate si sigure, ce ma fac ca nu am nici macar unacrying!

Răspuns Câştigător
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Lasa ca vei primi. La asta ma gandeam si eu, dar, unii sunt prea increzuti ca sa dea funde oricum, raspunde la intrebarile mele si poate iti mai dau eu funde

10 răspunsuri:
| ღNameღ explică:

Scuze... vroiam sa zic 30 de raspunsurilaughing

| ღNameღ explică:

Si mie imi scrie ca am 16 rasp,. si cand dau click imi arata peste 30 rasp de mine

| continutfragil a răspuns:

Mai incearca... poate ca raspunsul tau nu a fost ceea ce cauta acea persoana.Sigur o sa primesti macar o fundita de la cineva.Succes la vanatoarea de fundite!winking

| Fundă25 a răspuns:

Buna!
Ce daca ai raspuns la 30 de intrebari? Oamenii ofera funda doar daca doresc, si daca ei considera ca acel raspuns merita fundita.
In alta ordine de idei, aici nu conteaza fundita sau rank`ul pe care il ocupi. Raspunsurile nu trebuie sa fie date la misto, sau doar pentru a primi o amarata de fundita, care te ajuta sa cresti in rank. Raspunsurile trebuie date cu un anumit scop, cu scopul de a il ajuta pe celalalt, si atat. Nu cu scopul de a primi o fundita, care de fapt, nu valoreaza nimic.

Sper ca ai inteles, ca TPU e un site in care ii ajutam pe ceilalti, pentru ca asta vrem sa facem; nu pentru a primi o fundita.
O zi buna!

P. S.: Ofera raspunsuri bune in continuare. Chiar daca nu primesti fundita, poate sunt folositoare.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna. Poate raspunsurile tale nu au fost suficient de folositoare straight face. Continua sa raspunzi, funditele se vor aduna cu timpul. Succes kiss

| MadnessCaffe a răspuns:

Crezi cumva ca e sfarsitul lumii daca nu primesti o funda? Sa fim seriosi...multi uita sa dea fundite.In plus. atunci cand ajuti pe cineva il ajuti din placere... iti da tie o satisfactie. O sa primesti si tu o fundita, doar nu mai oferi (raspunsui) pentru a primi ceva in schimb (fundite)

| LOLA33 a răspuns:

Dupa cate vad eu tu ai doar 16 raspunsuri. Si daca ai primi funda ce ai face cu ea?

| DSGline a răspuns:

Eu nu stiu ce vedeti in fundele alea banale daca eu raspund la o intrebare raspund pentru ca vreau sa ajut si nu pentru funde ce rost are daca ai mu; te funde?

| MDLNA a răspuns:

Mai incearca. la intrebari usoare.happy

| Ellena20 a răspuns:

Poti sa mai incerci deoarece unii poate au preferat alte raspunsuri;).
Incearca sa raspunzi la mai multe intrebari si poate de curand vei avea si funde.
Daca vrei poti sa raspunzi si la intrebarea mea: http://www.tpu.ro/......vea-funda/

Daca vei spune ceva frumos, poate vei avea funda de la mine.