| PredaAndreii a întrebat:

Am si eu o intrebare: Azi am resetat setarile pe bios am dat "load optimizate " am intrat in PC si nu mai mergea bine netul(Am net prin wireless de la un vecin). Internetul zice ca e conectat si merge? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

1) Ce ai vrut sa faci in BIOS?
2) Nu are nici o treaba BIOS-ul cu conexiunea de internet (doar daca dezactivezi placa de sunet incorporata)
3) Care este intrebarea?

| PredaAndreii explică (pentru Kattan):

Pai cam asta era intrebarea daca are vreo treaba biosul cu netu
MS pentru raspuns :d

| PredaAndreii explică (pentru Kattan):

Eu aveam parola pe bios si am scos bateria si sau resetat toate optiunile. dupa cand am intrat in PC aveam probleme cu netu nu mai merge anumite jocuri si messu zice ca nu-s conectat la net