| anonim_4396 a întrebat:

stie careva niste jocuri care nu necesita download? care se joaca doar cu browserul dar unul destul de misto?

3 răspunsuri:
| AL3xKz a răspuns:

Iti recomand Shakes & Fidget e destul de interesant jocul, plus ca este foarte usor de jucat big grin.

| Sadefh a răspuns:

Incearca The West. E un joc unde cei care investesc bani reali nu au foarte multe avantaje, iar cu urmatorul link vei avea si niste avantaje fata de alti playeri ( arma si niste produse ). http://om.the-west.ro/......ro/player/