| pynkkidd04 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. In legatura cu meciul divelor de la Night Of Champions : Melina vs. LayCool ( Michelle McCool & Layla ). LayCool au spus ca vor un Unification Match. Iar Melina a acceptat spunand ca are doar o conditie. Un Lumberjill Match : Adica cand toate divele se aduna la marginea ringului. Dar pe ce este meciul. Din cate am inteles eu este pe centurile WWE Women's Championship & WWE Divas Championship. Iar cea care castiga va avea 2 centuri sau ce? Ca nu am inteles.

Fundita cine imi explica cel mai bine:)

http://prowrestling.about.com/od/ringresults/a/wweppvpre view.htm

Aici puteti gasi informatiile.Era in engleza si nu prea am inteles

Răspuns Câştigător
| CristiCryssu a răspuns:

Ele vor avea un meci de tipul "lumberjack" in care practic nu poti iesi din ring, deoarece este inconjurat de alte dive, castigatoarea meciului va castiga o centura noua, care va valora cat cele doua, WWE vor sa reduca numarul centurilor din wwe, din cate am inteles au in plan acelasi lucru si pentru us/itc, chiar si WWE/si cea a greilor, sper ca am putu ajutahappy