| cristi_1959 a întrebat:

Am si eu o nelamurire si nu ma prea descurc.am o poza facuta cand am fost la munte si vreau sa o scot la imprimanta si vreau intai sa scot toata pagina albastra dar nu imi iese nu stiu cum sa fac si dupa ce scot pagina albastra sa scot poza. vreau sa stiu si eu cum sa scot toata pagina in culoarea pe care o doresc.va multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti Office Word 2007, du-te la Page Layout si selecteaza "Page Color" undeva in centru-sus, o serie de 3 casute : "Watermark, Page Color si Page Borders ". Selecteaza Page color si alege culoarea albastra, p-orma plaseaza poza si tragi la imprimanta.

| fox_5674 a răspuns:

Pai.intra in paint si coloreaza o pagina toata albastra(sau ce culoare doresti) iar apoi dupa ce ai scos-o la imprimanta las-o putin. dupa care poti sa dai drumul la poza
good luckwinking