| Liviu_2320 a întrebat:

Am si eu o problema am Eset nod32 si nu stiu de ce nu mai imi ia nici o licenta straight face puteti sa imi ziceti si mie ce are? Va roooog (cine poate sa imi explice ce are funda)

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

A) Si fost adaugat cu IP in blacklist datorita incercarii unor Licente piratate.
b) Nod32 este dezactivat de un virus deja existent in sistem si ruleaza doar interfata neputand sa mai acceseze server-ul local.

1 răspuns:
| Ferenin a răspuns:

Eu nu am antivirus, si nu am nici o problema! Antivirusul e facut de companii pentru companii ca sa isi poata proteja informatiile! In plus mananca si din ram! Asa ca ma lipsesc de antivirusuri!