| AnonimHDRO a întrebat:

Am si eu o problema cu site-ul www.meme.ro,de nu stiu cat timp le trimit mail-uri sa imi stearga un cont care mi l-am facut in urma cu 7 ani si efectiv nu primesc nici un raspuns din partea lor....de fiecare data cand intru pe site,contul e acolo, iar eu pe contul ala nu am intrat decat atunci cand l-am facut aiurea si se vede clar ca este inactiv din 2007! Nu stiu ce sa fac in cazul in care nu se rezolva problema asta si nu raspunde nimeni la cererea mea,pentru ca m-am saturat sa tot le trimit mail-uri si nici macar sa nu imi raspunda,este vorba de identitatea mea care nu vreau sa mai ramana publica pe site-ul lor, e foarte simplu! Multumesc celor care ma pot ajuta cu informatii!

1 răspuns:
| emilioano a răspuns:

Hmmm poate nu se mai ocupa nimeni de site ala sau poate nu vor sa pleci cel mai bine nu mai intra pe el