| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu Yahoo Messenger! Intru, sa zicem ca vorbesc cu o persoana X timp de 5 minute, dupa care observ ca trece ceva timp si acea persoana nu mai zice nimic. Ies de pe mess si intru imediat inapoi, moment in care vad ca de fapt primisem mesaje de la acea persoana, dar nu imi aparusera... Mi se intampla treaba asta de cateva saptamani bune. Am reinstalat programul, dar degeaba.

2 răspunsuri:
| pufosheniedebraila a răspuns:

Schimba windowsul, si apoi instaleaza cea mai noua versiune la yahoo messenger 11. probabil ai 10 ca si mie imi facea probleme.