| Sp33d7oR a întrebat:

Am si eu o problema : la messenger nu pot sa vad ce scriu eu si nici persoana careia ii scriu, dar el/ea vede ce scriu eu! am incercat sa imi reinstalez messengerul da aceeasi problema ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| agent00o a răspuns:

Buna, urmeaza pasii acestia:

1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis

2 click pe Start

3 click pe Run

4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll

5 apasam ok

6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok

7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6

4 răspunsuri:
| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta si eram foarte enervata ca incercam sa scriu si nu vedeam nimic dar mi-a trecut dupa catva timp problema singura

| NicoleTheEnd a răspuns:

Si eu am avut acelasi problema. Depinde ce Windows ai. Daca ai Windows 2000, atunci n-o sa functioneze 100%. Schimba Windowsulhappybig grin

| ZapaciLaa a răspuns:

Din pacate trebuie sa schimbi messengerul cu o versiune mai 9 sau mai veche.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Fix acea problema am avut si eu, un virus a reusit sati strice ceva prin pc! reinstaleaza alt windos (asa am facut eu), sau antivirusul poate fii de vina.