| endling a întrebat:

Am si eu o problema mi-am pierdut cardul ratb nominal si de vinerea trecuta incerc sa il inlocuiesc sa recuperez creditul dupa cel vechi dar casierii imi spun mereu ca sunt serverele cazute dar sistemul de validare functioneaza sau daca vrei sa incarci se poate si asta nu e problema dar cand vine vorba de abonament pierdut sunt serverele cazute si scrie clar pe site-ul ratb ca in cazul meu se poate recupera creditul pe un card nou si cel vechi se dezactiveaza.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la sediul central unde e baza autobuzelor si cauta directorul regiei sau un superior de grad 2 sa te ajute