| cristi_1959 a întrebat:

Am si eu o problema si as vrea sa fiu ajutat daca se poate. vreau sa scot un ceva la imprimanta dar vreau sa apara pagina albastra de exemplu si ceva-ul imprimat pe ea.cum as putea sa fac asa ceva?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bii26 a răspuns:

Pui coala albastra si daca ai imprimanta color trebuie doar sa selectezi pe acolo unde scrii! Apare un,, A'' si selectezi culoarea. Apoi scoti la imprimanta.Scrisul albastru merge daca ai imprimanta color!
Bafta

| luckyluke a răspuns:

Daca nu ai coli albastre, in word, cauti la page layout page background si la page color selectezi albastru

| hd04wbw a răspuns:

Pai cel mai usoar ar fi sa imprimi pe o pagina albastra.Nu cred ca ai cum sa faci o pagina toata albastra.Bafta

| Dutzy a răspuns:

Format / Background. sh alegi de acolobatting eyelashes