| narcisyk a întrebat:

Am si eu un lg gt405 si toate jocurile pe care le-am descarcat aveam un fel de taste pe ecran. cine imi poate spune si mie de unde pot descarca jocuri pentru acest telefon dar jocurile sa fie din astea cu touch, creq stiti ce vreau sa spun. Dau fundita pentru primul raspuns bun

1 răspuns:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Stiu, si mie mi se intampla la majoritatea jocurilor sa am tastele alea (am LG kp500). Dar sunt unele jocuri care nu sunt cu taste. Daca vrei sa-ti dawnaldezi jocuri, imagini, si alte chestii speciale pentru telefonul tau incearca pe mobile9 (eu de acolo mi le pun si am gasit si unele fara tastele alea):
http://gallery.mobile9.com/o/lg+gt405_3004/
Sper ca te-am ajutat, bafta;).