| Sebi53 a întrebat:

Am telefon LG GD 510 PoP si card de memorie dar in ultimul timp tot te am pe card parca ar fi stersa asta pana cand il scot si il bag la loc deci stie careva de ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| robert08 a răspuns:

Salveaza pe calculator tot ce ai pe el si reformateazal asa trebuie de facut de obicei la o anumita perioada cu mediile de stocare portabile, cel putin eu asa fac si la card si la mp3 si nu am nici-o problema de genu asta sau altele

1 răspuns:
| Sebi53 explică:

ms