| c0pil1n a întrebat:

Am trimis un ps4 pe fan curier.
Am platit o taxa de 40 lei cum, ca destinatarul poate sa deschida coletul la livrare (asa mi-a cerut persoana respectiva).
Deci mi-a trecut la greutate pachet 1 kg.
Pachetul pleaca de la Baia Mare la Cluj.
Stie cineva daca din suma de 1300 lei pe care o voi primi se vor trage ceva taxe? Cu cati bani am sa raman din cei 1300 lei? Multumesc

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca e ramburs, adica plateste cumparatorul transportul, tu o sa primesti 1300 lei (Daca atat ai cerut pe PS4).

| mihai69 a răspuns:

Normal, dacă ai plătit tu toate taxele (transport, ramburs etc.), vei primi toată suma = 1300 lei.