| Blablu a întrebat:

Am un aparat digital (FujiFilm S2950) si ieri am facut poze azi cand l-am deschis se vede in ceata si nu mai pot face poze si scrie" turn off the camera and turn on again" si tot il inchid si iar il deschid si tot asa nu functioneaza! Ce sa fac? Astept raspunsurile(dau funda)!

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu zic sa pui bateria la incarcatrolling on the floor

| Blablu explică (pentru a1doru):

rolling on the floorrolling on the floor fraiere, e noua bateria rolling on the floor

| a1doru a răspuns (pentru Blablu):

Fraiere, bateria si daca e noua, din magazin, trebuie incarcata cel putin 12 ore, dupa ce o cumperi rolling on the floor

| anakondaba a răspuns:

Asa gen am patit si eu, si inca nu merge, l am scapat pe jos... si se porneste zoom-ul si se opreste si tot asa si scrie opreste aparatul scoate capacul si porneste-l din nou...