| destynu a întrebat:

Am un cont de youtube de acum 2 ani si nu mai stiu adresa de mail cum o pot afla stima

5 răspunsuri:
| deiiiu a răspuns:

Cand dai sa te loghezi, acolo sub "Sign In" scrie : Can't access your account?
Dai clik acolo si acolo iti apare. sa aflii Parola de la cont, si Username`ul! bafta (funda?) big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DoRu a răspuns:

Cand dai acolo la Conectati-va ai sub Numele de utilizator si Parola ai: Nu va puteti accesa contul? dai click pe intrebare (poti da click pe site-ul asta https://www.google.com/accounts/ForgotPasswd?service=youtube<mpl=sso ) scrii numele de utilizator daca-l mai tii minte si scrii si e-mailul si-ti vine pe e-mail numele de utilizator si parola:D
da-mi funda:))) ca m raspuns primul:))

| DoRu a răspuns:

UnbornMV chiar nu stii! Taci! Nu mai zii nimic daca nu stii! Eu si cu deiiiu am zis cum se face! Meritam amandoi funda! :laughing

Răspuns utilizator avertizat