| Zero a întrebat:

Am un Downloader sau program de downloadat "BT Manager" dau fundita celui care imi spune cum sa il scot sau sa il dezinstalez din pc ca eu nu gasesc nimic. deci nu uitati Fundita pentru cel care spune corect.

Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Nu l-ai gasit la add and remove program din control panel? poate s-a salvat sub alt nume. uite-te la fiecare fisier din bt manager.si dup-aia du-te la add and remove. sigur gasesti!

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Intri in start, control planel, add or remove programs, cauti programul si ii dai dezinstal.simplu ca buna ziua. daca ai nevoie de ajutor suplimentar lasa-mi id-ul tau pe privathappy

| adriangabor92 a răspuns:

Start-control panel-add/remove, dai remove pe "BT Manager