| Stefanmoarte a întrebat:

Am un geamantan cu 3 cifre este inchis si am uitat codul cum schimb codul daca este inchis! Vă rog raspunsuri serioase! Multumesc!

2 răspunsuri:
| rrrp a răspuns:

Pai daca e doar cu 3 esti norocos ca s doar 1000 posibilitati...
cand te plictisesti, intr-o seara, ia o asa usor de la 000, 001, 002... si tot asa... ca probabil o sa ti ia juma' de ora si ar fi cel mai simplu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un individ care are ureche muzicala si-si va da seama cand loveste in gol.