| DoreanGabi a întrebat:

Am un geamantan la care trebuie un cod de 3 cifre iar eu am uitat codul.Geamantanul este deschis dar merg la mare si as vrea sa il inchid....cum pot afla codul geamantanului sau sa il schimb? Va rog sa imi raspundeti cat mai repede posibil. Funda

Răspuns Câştigător
| adycristache a răspuns:

Ar trebui să aibă în interior, cam în dreptul rotiţelor, un buton/levier care resetează (schimbă) codul. Cum funcţionează: după alegerea combinaţiei de 3 cifre (noul cod) se acţionează butonul de reset. Închizi valiza (acum vei putea) şi ţii minte combinaţia.
Spor! happy