| BadResonance a întrebat:

Am un laptop Asus si nu stiu cum sa dau in jos sau in sus pagina. Adica, cum sa apas pe touch ca sa pot da pagina in jos sau in sus? Va rog ajutati-ma! Nu am nici un buton pe langa touch.Am pe tasta F9 imaginea touch-ului si o linie peste el. Am nevoie de ajutooor!

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Foloseste Mouseul!

| endorphins a răspuns:

: ))
Ca sa muti bara de derulare trebuie sa duci cursorul pe ea, apoi apesi de doua ori pe touch-pad(ca si cum ai apasa "click-ul" de la un mouse). Ideea este sa apesi repede, iar dupa a doua apasare sa nu iei degetul de pe touch-pad. Dupa ce ai facut asta, trebuie sa iti mista degetul in jos/sus. Asta este toata filosofia.

"From my rotting body, flowers shall grow and I am in them and that is eternity."(Edvard Munch)