| bobodanlili a întrebat:

Am un laptop Toshiba cu boxe incorporate, l-am reformatat si acum nu imi mai detecteaya boxele ce pot sa fac? FUNDA

4 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

In primul rand vezi daca ai driver-ul de sunet instalat cel mai sigur asta e daca zici ca l-ai formatat

| bobodanlili explică (pentru rebelmonk):

Cum sa instalez driveru de sunet imi poti da mai multe detalii

| rebelmonk a răspuns (pentru bobodanlili):

Intra pe site-ul asta http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp si selectezi acolo seria si numele complet al laptopului tau mai mult nu te pot ajuta numai daca nu te descurci lasa-mi id de mess si te ajut

| bobodanlili explică (pentru rebelmonk):

Am gasit actele si spune ca e notebook Toshiba satl40-14b m530/5 idul meu este
anonim_death