| darkhell217 a întrebat:

Am un nokia 3500, si mi am uitat parola la cardul de memorie, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trebuie un cititor de carduri pe care il conectezi la computer si dupa ce il vezi in my computer dai clik dreapta pe el si format! Doar asa ai acces la o formatare!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nimic nu mai poti face! Fa-i o reformatare ca sa-l mai poti folosi! Pierzi tot ce ai avut pe el dar in schimb il mai poti folosi, si nu mai pune parola daca o uiti!

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Iti iei altul

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Auzi in legatura cu windowsul eu am spus ca este rar nu iso este arhivat