| Vlad_5409 a întrebat:

Am un prieten care ma tot bate la cap ca vrea niste jocuri pc niste care sa corespunda cu urmatoarele cerinte procesor AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+ 2.1 GHz,, 2.00.GB of Ram windows xp pendium 4 sp2. Daca stiti jocuri pc multiplayer. Dau funda sa stiti >!

Răspuns Câştigător
| AlabalaAnonim a răspuns:

Cel mai bun joc multiplayer pentru specs-urile alea ce ti le pot spune sunt...
Minecraft - doar cumparat, majoritatea serverelor sunt ONLY PREMIUM, trebuie cumparat jocul original, insa daca vrea sa dea un test este pe google minecraft 1.5 cracked (ultima vers)
GTA SA:MP - San Andreas Multiplayer, un joc destul de popular in Romania... ma rog... trage san andreas si SA:MP(scrie asa pe google)
Un joc fain de strategie, te pune pe ganduri, aparut recent, co-op extraordinar de fain
Portal 2.
SI un joc ce nu-i multiplayer, ce o sa-i aduca chefu de viata si o sa bage frica-n el... Amnesia The Dark Descent

Enjoy