| bodiiiiiiiidd a întrebat:

Am un samsung s8000 dar cand mi se aprinde imi ramane blocat cu ecranul stins nu am semnal si trebuie sa scot bateria sa il opresc ce are?

Răspuns Câştigător
| AdYtZu_5667 a răspuns:

Draga oana... telefonul tau (sper sa mai fie in garantie) are o problema cu softul... aceste plobleme se remediaza prin schimbarea softului. chair daca nu mai e in garantie te poti duce la orice service sa til facabig grin ca sa intelegi mai bine softul estre sisemul de operare al telefonuluibig grin creierul acestuia. sper ca ti-am fost de ajutor. funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu el sa servis ca sa-l faca

| naebarbat a răspuns:

Fa-i un update de fitmware vezi aici: http://darkforestgroup.com/forum/index.php/topic,3617.0.html
detalii la naebarbat@yahoo.com