| anonim_4396 a întrebat:

Am un vis! vreau sa fiu ca cineva dar nu stiu daca se va indeplinii eu contribui mult la el si este legat de cariera! credeti ca se va indeplini?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca gandesti pozitiv se va face realitate.

| NoNameJunior a răspuns:

Daca spui ca te pregatesti de pe acum si daca ai si putin noroc, vei putea sa ajungi cineva.

| KnifeWrench a răspuns:

Atata vreme cat visul tau nu se leaga de o cariera ca profesor de Limba si Literatura Romana sunt sigur ca se va indeplini!

| Razvan03Andrei a răspuns:

Foarte tare faza, KnijeWrenchhappy tongue

Pai daca nu iti trebuie romana si opinia ta, aspiri mult si te implici sunt sanse!