| Inkubus a întrebat:

Am vazut la o fata ca la facebook-ul ei apare diferit la albume.la fotografii si acolo unde poti da comm. [apare cu emoticoane].DAR LA MINE NU! De ce?
Imi puteti spune va rog cum pot sa fac sa imi apara si mie aceasta noua tema pe facebook? Va multumesc 1 :**

FUNDITA GARANTAT!

3 răspunsuri:
| Crynaable a răspuns:

Poti sa pui si link, ca sa vedem?

| Inkubus explică (pentru Crynaable):

Desigur.winking. Insa aceasta poza are doar modificarile pe care mie nu imi apar doar la fotografii insa la comentarii apare cu exemple de emoticoane si de alte caractere care nu imi apar si nu apar nici in poza asta.thinking
Uite:
file://localhost/C:/Users/Dragos/Desktop/Untitled.png

| Crynaable a răspuns (pentru Inkubus):

IMI PARE RAU, DAR NU POT SA VAD. da, mi link, unde ai vazut asta