| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la un prieten care are fifa 07 are un patch cu echipele din fifa 2011(Transferurile). Care mil da si mie? De preferat patch-ul sa il aiba pe Fernando Torres la Chealsea(Nu neaparat)

4 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Nu ii nici un patch in joc in cmn este un fisier care pune echipele dar daca doar il vrei pe torres la chealse du-te la transfer si transfera-l la chealse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu patch astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu pachiu asta daca vr sa til dau dai add la marius_da_vinci

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Pentru fifa 09 are cineva?

Întrebări recente