| purple97 a întrebat:

Am vazut la unele poze..persoanele sunt vazute clar, iar restul peisajului in ceata. Si stiu ca poate fi si de la aparat, se poate face asta si pe un site sau un program de downloadat? Rapiiiiddpuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cum ai tu poza de la profil.happy? Pai incearca cu: Photoscape, big grin

| iShadowz a răspuns:

Sigur. Pe un side de editat poze, cum ar fi : http://www.picmonkey.com/
Bafta, sper ca te-am ajutat!

| AlexandraAy a răspuns:

Eu fac acest lucru cu programul photoscape de editat poze.big grin