| Inkubus a întrebat:

Am vazut pe fb-ul unei fete la fotografii ceva de genu "see more photos" si din greseala am dat "inchide"..sia cum nu imi mai apare. Cred ca era vreo aplicatie noua sau vreo tema noua. Si nu imi mai apare.
Despre ce era vorba? Cum fac sa imi apara din nou?
HELP!
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Aplicaţia aia te trimite la poze ale altor utilizatori, adică mai precis la cele mai recente poze introduse de prieteni tăi, pe care poţi să le accesezi şi din coloana din stânga, la secţiunea "Fotografii"...