| ceva a întrebat:

Am vazut pe hi5 ca un tip avea doar o poza iar acolo unde scrie cate comentarii ai la fotografii arata -125 iar chestia aceea era toata portocalie. cum a facut?

2 răspunsuri:
| gabylovee13 a răspuns:

Poate si-a lasat el singur sau ia; lasat cineva de mai multe ori

| mady05 a răspuns:

Pai ar fi 2 modalitati
Prima:exista un site unde iti da un cod dai copy si paste la despre mine si iti face toate alea portocali
A2:a avut mai multe poze print-o metoda a stres pozele si iau ramas comentarile... exista asa ceva poti strege pozele dar comentarile sa ramana