| Adyy5 a întrebat:

Am vazut persoane pe Facebook care au prieteni, dar nu ii poți vedea.
Cum pot face si eu astfel încât sa nu mi se vadă prietenii de pe Facebook?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu credeam ca exista oameni care nu stiu sa faca o mica setare de administrare...
Dai pe prieteni, administrare, editeaza confidentialitatea si la prima optiune "cine imi poate vedea pritenii?" selectezi doar eu.

| Tudor123123 a răspuns:

Setari > confidentialitate si de acolo gasesti tu

| Sherif77 a răspuns:

Dai pe >Prieteni
>administrare
>editeaza confidentialitatea
>dai pe (cine imi poate vedea prietenii) si il pui pe --doar eu-