| Ally97Ally a întrebat:

Am versiunea de SopCast 3.2.4 și nu mai pot vizualiza de aproximativ o săptămână canalele românești. Aș dori dacă se poate să îmi dați și mie adresele SOP ale mai multor canale, sau să îmi spuneți ce pot face căci de câte ori caut pe Net mă pune în site-uri și site-uri fără să găsesc ceea ce caut.
Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| TC3 a răspuns:

Pai si eu am acceasi problema dar intru pe www.sopcast.ro dau la TV online si ma uit acolo :)

1 răspuns:
| danyelo112 a răspuns:

Salut! descarca programul VLC si scrii in google de exemplu (discovery sopcast online)si acolo in pagina de net sub fereastra aia mica in care se incarca programul apare un triunghi portocaliu in stanga la "play" si dai click pe el.triunghiul ala reprezinta programul VLC.instaleaza acest program fa ce tsiam spus si o sa mearga