| BloodTheWicked a întrebat:

Am windows xp si imi cere genuine ma rog, scrie jos in dreapta"you may be a victim of software counterfeting" etc, care ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| izaaa a răspuns:

Trebuie sa chemi repede pe cineva care sa iti faca calculatorulwinking...asa mi s-a intamplat sh mie si am chemat pe cineva iar problema a disparut!

| izaaa a răspuns:

Trebuie sa chemi repede pe cineva care sa iti repare
calculatorulwinking...asa mi s-a intamplat sh mie si am chemat pe cineva iar problema a disparut!

| Attack619 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema... uite ceva ce te poate ajuta http://www.youtube.com/watch?v=OtH9UAgxPo8