| stasiok15 a întrebat:

Angelina Jolie gasita goala legata de un copac in parc? Detalii pe http://playmuzic.do.am!

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Wow! super! :oooo App maica-ta era legata de celalalt copac? M-am speriat cand am vazut-o pe Angelina si am intors volanul spre pomul ei.
! Maica-ta gasita goala langa un stalp de curent! Din pacate au violat-o unii si te-au facut pe tine. rolling on the floor)))) Hai ca ma faci sa rad. ft tare. trebuia s-o pui la T/A. Ce metode de spam mai. oh go on