| anonim_4396 a întrebat:

Anu trecut mi-am cumparat un lg ks 360 si am certificat de garantie la el si am un an de cand il am si acum 2 zile am vorbit la telefon si dupa ceva timp am vrut sa sun pe cineva si sa facut tot ecranu negru si nu se mai vedea nimic pe ecran oare daca am garantie o sa mi-l repare sau o sa imi dea altu nou sau trebuie sa ma duc la service pentru telefoane? ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu cred ca iti va da altul. E de la soft. Du-l la service

| amanda33 a răspuns:

Te duci de unde l-ai cumparat, cu certificatu de garantie explici ce s-a intamplat si ei iti vor da un telefon in schimb pana il repara pe al tau.( unul mai slab.) daca se poate repara ti-l aduce inapoi (si tu il dai pe cel de imprumut inapoi, logic )in maxim 7 zile daca nu se poate repara sunt obligati sa iti dea inapoi unu la fel