| tania13 a întrebat:

Are cineva antivirusu NOD32? E un antivirus bun dupa parerea voastra?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu il folosesc de cativa ani si spun ca e destul de bun.

| CosteaVlad a răspuns:

Eu pe ăsta îl folosesc. După părerea mea este printre cele mai bune. happy

| Petronela a răspuns:

Este cel mai bun, il am si eu si sunt foarte multumita de el.

| LucianGabriel a răspuns:

L-am avut acum mult timp, dar nu l-am tinut instalat mai mult de zece minute.Acum depinde la ce te astepti de la un antivirus, inca nu exista un antivirus care sa fie suta la suta bun.Eu am incercat foarte multe antivirusuri pana sa ajung la asta care-l am acum(chiar e bun pe care-l am, daca vrei ti-l zic la privat ca sa nu risc sa fiu bagat la spam, ca fac reclama)

| George1510 a răspuns:

Sunt foarte multumit de el...Il am de una an jumate si nu am avut probleme pana acum big grin

| 16.laura.16 a răspuns:

Eu il am acum. L-am mai avut dar am renuntat la el pentru ca am,, primit,, niste virusi de care am scapat greu.
Sper sa fie mai bine acum, a facut mult timp treaba buna...

| ancan a răspuns:

Cred ca este cel mai bun.
nu iti blocheaza calculatorul cum o face Bittdefender sau Kaspersky big grin

| paul0013 a răspuns:

Eu il folosesc de vreo 2 ani si nu am avut nici o problema cu el. E foarte bun, nu iti "mananca" multe resurse, lucreaza singur (te te enerveaza sa faci update in fiecare zi, sau sa stergi fisierele vechi din carentina, face singur asteawinking ). Eu ii dau nota 10 si il recomand!

| Dianaღ a răspuns:

Da, il am si este foarte bunwinking

| Zero a răspuns:

Buna tania, imi pare rau sa te dezamagescoh go on dar NOD 32 nu e prea bun straight face iti recomand un antivirus care il folosesc de 1 an jumate si :d crede-ma ca e foarte bun happy AVAST cauta si ia-l :d e bun pup kiss

| twinkie a răspuns:

Am avut şi am folosit următoarele programe antivirus: kaspersky, Panda, Bitdefender, AVG, Norton, McAfee... si altele... nici unul nu a fost bun
dar am gasit NOD32 şi imreuna cu Outpost Firewall am crezut pentru mult timp că am gasit protectia perfecta impotriva maliţiilor - "NOD32 e extraordinar, e admirabil, e sublim" dar are o MICĂ problemă: nu detectează viruşi.
Totul mergea bine până când Windowsul a început s-o ia razna. Am observat in task manager nişte aplicaţii dubioase. Erau troieni.
Am făcut o scanare online cu bitdef, and guess what, full of malware, deşi eram sigur că NOD32 şi Outpost Firewall îşi fac treaba