| Sticsuletz a întrebat:

Are cineva de pe aici caine de rasa basset hound?love struck dau fundita :* si eu am 2; x si iiiii iuuubesc. sunt urecheatii mamei=]

Răspuns Câştigător
| al3_9910 a răspuns:

Eu nu am, dar o cunostinta are.doamne sunt adorabili:X

daca ma va lasa tata vreodata s imi iau vreun animal, cu siguranta mi-as lua acest catelus:X

3 răspunsuri:
| AlexT94 a răspuns:

rolling on the floor)))
Nu am dar mi s-a parut super intrebarea rolling on the floor)
Urecheatii rolling on the floor)

| crisssexee a răspuns:

Si ce daca ai? site-ul asta este pentru a ajuta oamenii da nu pentru lauda

| Sticsuletz explică:

Ale; x ma bucur nespus de tare ca iti plac si mie imi plac la nebunie. urechile alea ale lor si lung de corplove struck ah.