| Jko4r a întrebat:

Are cineva ePad? Daca da, sunteti multumiti de el? As vrea sa achizitionez si eu unul si nu sunt hotarat ce sa fac. Dau funda la un raspuns cat mai rapid.

8 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca nici macar nu stii ce e ala nu ti recomand sa-ti iei. te sfatuiesc sa ti iei u ePHONE mai bine laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda ai dreptate chiar exista gunoiul asta. greseala mea.GSMARENA nu-l recunoaste ca gadget. Daca tot ai de gand sa-l cumperi iti recomand si o copie iphone. in emirate era vreo 50 de dolari, arata la fel nuam ca displayul era din *** facut camera era de 0, 3mpx jaf in taota regula, dar na pe unii poate puteai sa i pacalesti ca e iphone.

Nu am nimic impotriva lucrurilor facute in china sub licentele firmelor mari. dar cand sunt facute in china sub patent chinezesc atunci este o problema grava.

| tapeee a răspuns:

IPad poate. E ok, meniul simplu de iOS, dar limitat totusi de el. Daca vrei sa modifici, sa incerci alte os-uri, recomand ceva cu Android preinstalat.

| tapeee a răspuns:

Se pare ca exista si o copie urata, ePad. De ce nu ti-ai lua ceva ca lumea, ci o copie?

| EuAli a răspuns:

Eu nu am ePad, dar am vazut un review pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=zE2J9leO3EE

| passenger a răspuns:

Eu am, si da sunt mutumita de el. Daca ai intrebari, imi poti trimite mesajwinking

| Bubbico a răspuns:

Yo am si da, sunt foarte multumita de el

| Bubbico a răspuns:

Eu am si sunt foarte multumita de el