| AlxAlexAlx a întrebat:

Are cineva sa imi dea niste tutoriale in Photoshop Dar nu te pe youtube plss dau Funda Cat mai repede! De text si ceva interesant :S Thanks

Răspuns Câştigător
| NoemiVivien a răspuns:

Http://www.tutorialul.ro/ poftim cauta photoshop si gasesti funda? daca ai probleme tynkellbell08@yahoo.com este adresa mea

5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Aici ai tot ce vrei să ştii despre Photoshop şi cum se foloseşte : http://www.videotutorial.ro/? s=photoshop.

| vladvlad23 a răspuns:

Pai vezi site-ul asta : www.creativemonkeyz.com. Dai la tutoriale si photoshop. Vezi ca au si un serial interesant numit ROBOTZI.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana_9332 a răspuns:

Intra pe deviant art
e plin de tutoriale pe acolo.