| missoana a întrebat:

Are cineva subiectele de la BAC oral 2010? sau un site unde le pot gasi?

5 răspunsuri:
| Denisse_8813 a răspuns:

Subiectele nu le are nimeni! Nu s-au mai postat pe net si nici in alte culegeri de teste, insa cateva modele poti vedea pe edu.ro

| symo_2617 a răspuns:

Trisezi!laughing

| Malvina24 a răspuns:

Pe edu.ro(subiecte din anii precedenti) anul acestsa nu au fost postate subiecte eu insa am cumparat o carte ''Subiecte pentru bacalaureat pentru proba orala si scrisa 2010'' de la editura art!(27 lei) sper sa-ti fi fost de folos! eu sunt a -11-a dar daca te pot ajuta cu ceva te ajut cu placere!

| andr33ad3a001 a răspuns:

Si eu am cumparat o carticik care se numeste ghid de pregatire pentru bacalaureat, este destul de bunicak, are 25 de variante