| EUSIATIT a întrebat:

As intreba useru care mi a respins rasp la intrebarea referitoare la asociatia TATA de ce? nu a fosr ub\n raspuns trivial n am vb urit nu am facut reclama. Intrebarea de ce, as dori raspuns /poate reuseste RALUCA sa ma lamureasca sau sa mi spuna motivul pentru ca nu stiu exact care user a facut acest lucru si nu mi se pare corect. va rog sa rez domnule user si motivul pentru care s a resp [ motivul] pentru ca am respectat toate regulile sau poate nu i-a placut rasp fiind de partea tatilor...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| EUSIATIT explică:

Deci m a anuntat ca mi s a anulat rasp dar motivul? cine este useul si care a fost motivul. RALUCA sper sa rez pb sper.

| Alina. a răspuns:

Si mie mi-a sters intrebarea " cum se manifesta ciclu pe sarcina?" :-J ce chestie...doara era la rubrica "dragoste si sex" :-|